Про Dierhoff

Dierhoff (укр. Дірхофф) - виробник чоловічої шкіргалантереї.

Dierhoff

Будь-який чоловік підтвердить, що аксесуари з натуральної шкіри виглядають респектабельно і привабливо. А вироби Dierhoff - це квінтесенція якісних шкіряних виробів. 

Брутальна мужність. 

Безкомпромісна якість. 

Продуманий дизайн. 

Саме за ці якості цінують бренд Dierhoff. На сьогоднішній день компанія відома в усьому світі.

Dierhoff

Чоловіча шкіргалантерея - це особливе явище в світі моди, так як чоловіки пред'являють особливо високі вимоги до даних виробів. Всі аксесуари - ремені, гаманці, портмоне, чоловічі сумки - піддаються інтенсивним навантаженням. Речі повинні зберігати гідний зовнішній вигляд, при цьому не втрачаючи функціональності. Бренд Dierhoff виготовляє речі, які не просто зберігають свій зовнішній вигляд, а стають тільки краще в міру зношування.

Завдяки унікальному брутальному дизайну, в основі концепції якого прагнення передати натуральну фактуру шкіри в незмінному вигляді, знос нітрохи не шкодить зовнішньому вигляду предметів, а тільки робить їх більш шляхетними. Поява потертостей та інших характерних змін надає досить цікавий ефект.

Dierhoff

Розкішні портфелі і чоловічі сумки від Dierhoff - це воістину «міністерські» аксесуари, з якими не соромляться ходити представники вищих ешелонів бізнесу і влади. Вони підкреслюють статус, при цьому зберігаючи стиль. Такі речі відмінно поєднуються як з діловим костюмом, так і з більш вільним джинсовим стилем. Залежно від поєднання річ буде виглядати по-різному.

В основі неперевершеної якості Dierhoff увага до деталей: якість шкіри контролюється на всіх етапах виробництва, від заготівлі до упаковки. Крім того, всі моделі розробляються кращими фахівцями і запускаються в серію тільки після успішного тестування декількох десятків сигнальних примірників. Компанія піклується про своїх покупців, тому вважає себе не в праві пропонувати неперевірену продукцію. Такий підхід дозволяє гарантувати, що будь-яка чоловіча шкіргалантерея Dierhoff порадує високим якіст, довговічністю і неперевершеним зовнішнім виглядом.
Dierhoff